fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zápis do 1. třídy základní školy

Zápis do 1. třídy základní školyDatum konání:
9.4.2024
Zápis do 1. třídy základní školy

Základní škola a Mateřská škola Kunštát oznamuje rodičům žáků, kteří nastoupí ve školním roce 2024/2025 do 1. ročníku ZŠ, že termín zápisu je stanoven na úterý 9. dubna 2024 od 13.00 do 17.00.

Zápis se uskuteční v 1. patře budovy v učebnách 2.B a 3.A. Potřebné doklady, jako žádost o přijetí do ZŠ, zápisní list apod., budou k dispozici v mateřské škole a na webových stránkách školy. Spolu s vyplněnou žádostí a zápisním listem je nutno vzít s sebou rodný list dítěte.

Upozorňujeme, že k zápisu se musí dostavit i rodiče, kteří již loňského roku získali pro svoje dítě odklad školní docházky, stejně tak rodiče, kteří o odkladu školní docházky pro svoje dítě pro příští školní rok uvažují.

Pokyny rodičům k zápisu do 1. ročníku základní školy (PDF)

Kritéria (PDF)


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů