Úvod > Základní škola > Projekty > Modernizace učeben ZŠ Kunštát

Modernizace učeben ZŠ Kunštát

Identifikační číslo: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003634

Logo EU

Na základě vyhlášené výzvy č. 46 IROP "Infrastruktura základních škol" podalo město Kunštát 3.2.2017 Žádost  o podporu projektu s názvem "Modernizace učeben ZŠ Kunštát".

Projekt je spolufinancován z EU.  Na základě Rozhodnutí o poskytnutí dotace bude městu po ukončení projektu a následném vyúčtování proplacena částka ve výši 5 938 168,50 Kč, tj. 90% celkových nákladů na projekt, které činí Kč 6 597 965 Kč.

Hlavním cílem projektu je zvýšit kvalitu  výuky a  dostupnost infrastruktury pro vzdělání. Bude tedy vybavena jazyková učebna spolu s cvičnou kuchyní a budou pořízeny odborné pomůcky pro výuku fyziky, chemie a cizích jazyků. V rámci daného projektu  proběhnou i stavební úpravy v budově  školy, bude realizováno "Pracoviště školní poradenské péče", proběhnou úpravy před školou, bude vybudována bezbariérová toaleta, pořízen schodolez a dojde k zajištění konektivity školy a připojení k internetu s přístupovými body pomocí Wi-fi sítě.

Celý projekt bude zrealizován do 30.9.2018.

Modernizace učeben ZŠ Kunštát