Úvod > Základní škola > Projekty

Modernizace učeben ZŠ Kunštát

Publikováno 11. 3. 2024 15:48

KA2  2017 - 2019

Základní škola Kunštát se dostala mezi 125 škol v České republice, které se zapojily do multilaterálního projektu partnerství škol.

Publikováno 11. 3. 2024 15:47

Druhé projektové setkání - Zámutov, Slovensko

Poslední dubnový týden strávilo šest zástupců z řad našich žáků na druhém projektovém setkání, a to ve východoslovenském Zámutově. Děti z devátého ročníku, které se velkou měrou podílely na dosavadních výsledcích projektu, prezentovaly naši práci a také plnily úkoly určené pro toto setkání.

Publikováno 8. 1. 2024 6:11

Dotazník pro prarodiče

Poproste babičky a dědečky, aby zavzpomínali na svá školní léta (60. léta minulého století) a zjistěte odpovědi na otázky v tomto dotazníku. Výsledky "VAŠEHO VÝZKUMU" vyhodnotíme po prázdninách v hodinách VkZ a VkO.

Publikováno 8. 1. 2024 6:08

Mezinárodní projekt Erasmus ČR - Kunštát

Letos na podzim odstartovala naše škola nový mezinárodní projekt, tentokrát pod hlavičkou programu Erasmus+. Společně se čtyřmi dalšími školami jsme začali pracovat na projektu, který nese název Neither Place Nor TimeSetsUsApart (Nerozděluje nás místo ani čas).

Publikováno 8. 1. 2024 6:06

3. setkání účastníků projektu Erasmus+

Druhý říjnový týden byl letos pro některé žáky naší školy opravdu netradiční. Z vídeňského letiště se totiž vydali již na třetí setkání účastníků projektu Erasmus+, které se tentokrát konalo v Lotyšsku.

Publikováno 8. 1. 2024 5:50

4. setkání účastníků projektu Erasmus+

První únorový týden neprobíhal na naší škole pouze ve znamení nového pololetí, ale také dalšího projektového setkání. Tentokrát jsme vycestovali do maďarského Debrecínu, kde jsme se opět setkali s našimi partnerskými školami.

Publikováno 8. 1. 2024 5:46

5. setkání účastníků projektu Erasmus+

Od 5. do 10. května 2019 se vybraní žáci 7.A zúčastnili závěrečné schůzky v Itálii. Přivítali nás ve škole v Occhiobellu, kde děti pracovaly na společných úkolech a prezentovaly připravené materiály.

Publikováno 8. 1. 2024 5:41